Неділя, 26.05.2019, 16:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Фотогалерея
Статистика
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук

КАФЕДРА ПЕДІАТРІЇ

Урочисті події

15 листопада 2016 року відзначає свій день народження декан медичного факультету доктор медичних наук, професор Белозьоров Ігор Вікторович.

Шановний Ігорю Вікторовичу, прийміть від колективу кафедри педіатрії найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю друзів, рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 

______________________________________
ДО 50-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ РАКОВСЬКОЇ Л.О.
 
11 листопада 2016 р. відзначає свій ювілей талановитий педагог, учений, лікар-педіатр — кандидат медичних наук, доцент Людмила Олександрівна Раковська
 
 
Колектив кафедри щиро вітає Вас, Людмила Олександрівна,  з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!!!
 
_____________________________________

ДО 85-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ ПРОФЕСОРА М.М. КОРЕНЄВА

8 серпня 2016 р. відзначає свій славетний ювілей видатний учений, педагог і організатор науки — директор Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, завідувач кафедри педіатрії медичного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, заслужений діяч науки і техніки України, професор Микола Михайлович Коренєв.

Микола Михайлович — педіатр із 60-річним досвідом лікувально-діагностичної роботи. Його відданість цій справі є прикладом для молоді, академічною школою найвищого професіоналізму. За 60 років лікувальної і педагогічної діяльності професором М.М. Коренєвим підготовлено сотні лікарів-педіатрів, які працюють як в Україні, так і в інших куточках світу.
Професор М.М. Коренєв — цілеспрямований, наполегливий, енергійний, досвідчений і талановитий організатор. Під умілим керівництвом директора колектив інституту перебуває у постійному пошуку нових перспективних і пріоритетних досліджень, шляхів впровадження нових медичних технологій, підвищення кваліфікації наукових кадрів.
За багаторічну наукову діяльність, вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки, активну громадську діяльність професор М.М. Коренєв був удостоєний почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України», двічі нагороджений орденом «Знак пошани», знаком «Відмінник охорони здоров’я», срібною медаллю за кращий інноваційний проект у галузі медицини Східного регіону України, цінним подарунком Верховної Ради України, нагрудним знаком «За сумлінну працю». Його роботу неодноразово відзначено грамотами державної влади: Міністерством охорони здоров’я України, Національною академією медичних наук України, Міністерством праці та соціальної політики України, Харківської обласної ради.
Колектив кафедри педіатрії медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, співробітники ДУ "Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМНУ", учні, друзі, студенти щиро вітають Миколу Михайловича з ювілеєм і бажають здоров’я, щастя, успіхів, натхнення і нових наукових досягнень.
 
______________________________________
03 квітня 2014 року о 16.00 у Великій актовій залі головного корпусу ХНУ імені В.Н. Каразіна (м. Свободи, 4)
відбудеться концерт та святкування
Дня Медичного факультету
_______________________________________

 
1 липня 2013 року відбувся урочистий випуск студентів.

 
На медичному факультеті цього року 129 студентів отримали дипломи спеціалістів за напрямом "Медицина" спеціальністю "Лікувальна справа".

 
Святкування розпочалося зранку біля корпусів університету. Студенти та викладачі були традиційно одягнені в мантії та конфедератки. Після покладання квітів до пам’ятника засновнику університету В.Н. Каразіну, випускники на чолі з проректорами та деканами рушили парком імені Т.Г. Шевченка до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка.

У приміщенні театру з вітальним словом до випускників звернувся ректор, академік В.С. Бакіров: «Сьогоднішня подія є радісною, бо ми випускаємо у доросле життя своїх вихованців, але водночас і сумною, оскільки дуже не хочеться з вами прощатися, та цього й не станеться, бо ми залишаємось разом на все життя. Альма матер не прощається з вами, тепер ми сприймаємо вас уже не як студентів, а як колег». В.С. Бакіров привітав випускників із закінченням університету від імені професорсько-викладацького складу та побажав використати з користю усі знання, отримані у Каразінському університеті.

 
У рамках святкування у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка відбулося урочисте нагородження кращих випускників двадцяти факультетів пам'ятними університетськими медалями за успіхи у навчанні, наукові здобутки та активну громадську діяльність. Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт.

Колектив кафедри педіатрії щиро вітає випускників!
Зичимо успіхів у житті та на професійній ниві, бажаємо, щоб знання, здобуті на медичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, стали запорукою вашого щасливого майбутнього!

 

 

 

 
_______________________________________
Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 29 березня 2013 р. доценту кафедри педіатрії Чернуському В′ячеславу Григоровичу присуджено науковий ступінь доктора медичних наук.
Захист дисертаційної роботи «Характеристика клініко-імунологічних і інфекційних факторів при бронхіальній астми у дітей» (14.03.08 - імунологія та алергологія) відбувся 16 листопада 2012 р. у спецраді Д11.600.04 Донецького національного медичного університету імені Максима Горького МОЗ України.

Колектив кафедри педіатрії щиро вітає В′ячеслава Григоровича!

_______________________________________
18 квітня 2013 р. відбулося святкування 20-річчя медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Урочиста частина розпочалася з презентації відеофільму про історію створення та сьогодення медичного факультету. З екрану із словами привітання до глядачів звернулися перший декан факультету, професор М.І. Яблучанський та діючий декан, професор В.М. Савченко, викладачі, випускники та студенти факультету. Декан медичного факультету професор Савченко В.М. у своєму виступі зазначив, що сьогодні на факультеті навчається понад 2000 студентів і біля 1300 - дисципліни викладаються англійською мовою; нині на факультеті налічується 10 кафедр. Зі словами привітання виступив проректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва) Назиров З.Ф. Колектив кафедри педіатрії відмічено Подякою Ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за значний внесок у підготовці і вихованні висококваліфікованих фахівців медицини

 


Виступ проректора з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва) Назирова З.Ф. та декана медичного факультету, професора Савченко В.М.


Вручення завідувачу кафедри педіатрії, професору Коренєву М.М. Подяки від ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна


Нагородження кращих студентів факультету

Після урочистої частини розпочато святковий концерт.
_______________________________________

7 листопада 2012 року в Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося святкування 90-річчя з дня заснування ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН". Урочисту частину відкрив директор Інституту, професор Коренєв М.М., який розповів про історичні етапи становлення установи, видатних науковців та клініцистів, сучасну структуру та пріоритетні напрями подальшого розвитку. Привітати з ювілеєм прийшли представники різних організацій. Багатьох спіівробітників було нагороджено почесними грамотами Національної академії медичних наук України, Харківської міської ради, Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації та ін.
_______________________________________

19 жовтня 2012 року відбулося урочисте святкування 75-річчя з дня заснування Медичного коледжу Харківського національного медичного університету. З цієї нагоди в навчальному закладі було організовано зустріч з випускниками різних років. Серед запрошених - завідувач кафедри педіатрії д.мед.н., професор Коренєв М.М. та к.мед.н., доцент Носова О.М.


_______________________________________

29 травня 2012 р. відбулося урочисте нагородження доцента кафедри педіатрії, куратора групи ВІ-51 Говаленкової Ольги Львівни за досягнення в роботі з виховання студентської молоді та ІІІ місце у конкурсі на кращу студентську групу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за підсумками 2011р__________________________________________

5 квітня 2012 року заступник губурнатора І.М. Шурма та директор ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН", професор Коренєв М.М. підписали договір соціального партнерства, метою якого є проведення поглиблених медичних профілактичних оглядів дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки, що мешкають в Харківській області